Книги, що говорять

Проект ГО «Вір в Україну»

50 дисків з “Книгами, що говорять” отримала Центральна спеціалізована бібліотека для сліпих ім. М. Островського

Наша волонтерська родино! Ми зробили чергову хорошу справу з вами! Передали 50 творів, озвучених волонтерами проекту “Книги, що говорять”, до Центральна спеціалізована бібліотека для сліпих ім. М. Островського. Якби ви бачили радість директора пана Юрія та працівників цього закладу нашому подарунку! Адже рівно рік тому, на питання: чого вам найбільше не вистачає, пан Юрій відповів – аудіокниг! З цього все і почалося. Ми пообіцяли щось придумати, через кілька місяців народилася ідея створення проекту ‪#‎книгищоговорять‬.
Сьогодні зустріч була особливою! Ми вкотре переконалися, що рухаємося в правильному напрямку. Нам подякували, що кожен твір записуємо на окремий аудіодиск – це значно полегшить їх використання, адже багато працівників бібліотеки незрячі люди. Дякуємо за вашу вдячність, дорогі наші друзі – Марина Потеляхіна та пане Юрію. Приємно і несподівано було почути у відповідь: “А чим ми можемо віддячити вам?..”.
Друзі, не можемо не звернути увагу на кабінет директора, який просто вже неприданий до використання, шпалери невдовзі падатимуть на підлогу. Робочий комп’ютер у цьому ж кабінеті, мабуть, ще 80-х років, мишка і колонки працюють через раз. Такі ж комп’ютери і в читальній залі!
Тож, якщо хтось має можливість віддати б/у комп’ютер чи ноутбук, який хоч трохи полегшить роботу працівників, напишіть нам, будь ласка! Те, що в когось припадає пилом в шафі, може приносити реальну користь для іншого!
І потрібно щось вирішувати з поклейкою шпалер.. Кімнатка невеличка, може зібрати волонтерську команду і за роботу? 😉 Але потрібен командир у цьому ділі))5IMG_2161(1)3

Наступний Допис

Попередній Допис

© 2023 Книги, що говорять

Theme by Anders Norén