Книги, що говорять

Проект ГО «Вір в Україну»

Потрібні волонтери для начитування шкільних підручників

10423780_1740159759546505_5496861692186703835_n

25 лютого на нашу поштову сриньку надійшов лист від одного з активістів, яка займається проблемами осіб з вадами зору, Наталії Гаркави, з таким вмістом: “В школі -інтернаті для незрячих просили записати підручники з історії”. У додатку містяться 8 підручників у PDF форматі. Розуміємо, наскільки важливе це прохання. Також розуміємо, настільки важко буде реалізувати цю роботу. Тож формуємо спеціальну команду волонтерів, яка займатиметься напрямком “ПІДРУЧНИКИ” в рамках проекту “Книги, що говорять”. Якщо ви маєте зацікавленість до таких шкільних предметів як Історія України, Всесвітня історія, Людина і світ, Правознавство і вважаєте, що у вас би вийшло гарно озвучити підручники відповідних предметів, просимо надсилати 2-3 абзаци своєї начитки на наш мейл: believeinua@gmail.com до 25 березня 2016 р. У темі листа зазначте: Підручники_начитка.
Також в команді потрібні люди, які зможуть монтувати (видаляти зайве, “чистити”, оформлювати музичними уривками тексти) начитані матеріали, та філологи української мови, які зможуть прослуховувати начитані тексти на правильні наголоси в словах.
Увага! Для начитування текстів кандидати повинні мати чітку артикуляцію, хороший рівень знання української мови та щире бажання допомогти! Будемо раді вітати вас у нашій команді!!!

Попередній Допис

© 2024 Книги, що говорять

Theme by Anders Norén