Книги, що говорять

Проект ГО «Вір в Україну»

Триває набір 2 групи English The Easy Way (безкоштовне вивчення англійської)

Хороша новина! З нагоди року англійської мови в Україні, ми продовжуємо допомагати людям вивчати та вдосконалювати мову! Оголошуємо реєстрацію учасників для участі в другому етапі проекту English The Easy Way! ‪#‎EasyEnglishWay‬ / Справа в тому, що коли наш проект тільки стартував, понад 200 осіб виявили бажання взяти участь у цій ініціативі! І ми пообіцяли кожному, хто бажає вдосконалювати англійську, надати можливість зробити це з нами. Частину учасників ми відібрали для участі в першому етапі проекту, з якими ми успішно реалізували 9 занять безкоштовної англійської!
Вже 7 квітня відбудеться перша зустріч другої групи учасників! З нами ви матимете змогу безкоштовно практикувати спілкування англійською, проглядати відеоролики і обговорювати їх, вивчати нову лексику, повторювати граматику, допомагати іншим у вивченні мови!
Отже, якщо ви маєте бажання розвиватися, вдосконалювати свою англійську, якщо ви готові самостійно виконувати завдання модераторів, ретельно готуватися до занять, проживаєте в Києві та маєте Елементарний рівень знання англійської мови (тобто вмієте читати, розповісти про себе, погоду, інші найлегше розмовні теми, розумієте написання транскрипції) – ласкаво просимо реєструватися!!! Реєстраційна форма. Реєстрація триває до 3 квітня 2016 р.
Увага! Якщо вам не вдається зареєструватися, пишіть на наш мейл believeinua@gmail.com, зазначивши в темі: Другий етап English.
12321455_1754820538080427_2841542303319442926_n

Наступний Допис

Попередній Допис

© 2023 Книги, що говорять

Theme by Anders Norén