Книги, що говорять

Проект ГО «Вір в Україну»

Ділимося планами. Долучайся ;)

Ми продовжуємо змінювати країну на краще.
1. Ми плануємо посилити реалізацію найважливішого і наймастабнішого нашого соціального проекту ‪#‎Книгищоговорять‬ (“Книги, що говорять” ), аби незрячі діти до 1 вересня отримали якомога більше аудіокниг шкільної програми української та зарубіжної літератури і мали належні умови для навчання! Потрібні ще волонтери для озвучування творів, стідії для запису творів, люди, які вміють монтувати в аудіо та відеоредакторах. Також необхідні кошти для подальшої закупівлі оптичних дисків та флеш-накопичувачів, щоб ми могли записані та оформлені аудіокниги передати у відповідні заклади. Попри 5 спеціалізованих інтернатів для незрячих дітей, в Україні є ще 25 спеціалізованих шкіл для слабозорих дітей та 62 спеціалізовані бібліотеки для незрячих!!! І всі ці заклади найбільше потребують аудіокниг! Згідно з отриманою інформацією лише 18 бібліотек з 62 мають доступ до мережі Інтернет! Тобто решта 48 біюліотек не мають можливості завантажувати аудіокниги з нашої інтернет-платформи virvua.info. Будемо діяти поступово.
2. Ми продовжуємо з нагоди року англійської мови в Україні реалізовувати проект ‪#‎EasyEnglishWay‬ (English The Easy Way), мета якого – надання можливості всім охочим безкоштовно вдосконалювати знання з англійської мови. Якщо ви добре володієте англійською і хочете приносити користь суспільству – долучайтеся до команди модераторів заходів проекту. Ми провели вже 25 навчальних зустрічей (тривалість однієї – 2 години).
3. Триває акція ‪#‎скажи_спасибі_солдатові‬, ідея якої – збір аудіолистів зі словами побажань, вдячності та підтримки! Кожен може долучитися до цієї прекрасної акції, записавши своє особисте звернення тривалістю 1 хв. 20 сек. Насправді, наша підтримка для тих, хто в окопах є дуже важливою, це допоможе їм рухатися вперед. Записи надсилайте до 22.07 включно. Також плануємо разом із записом передати бійцям смачних домашніх гостинців, на які вони дійсно чекають. Якщо хтось має бажання долучитися і допомогти з приготуванням їжі або ж пожертвувати кошти на закупку продуктів для приготування, це буде великою допомогою!! Великою потребою є і медикаменти (антигрипові, знеболюючі, жаропонижуючі, від шлункових розладів)! Вже 1 серпня все, що вдасться зібрати поїде на передову.
4. Відвідавши Центральну спеціалізовану бібліотеку для сліпих ім. М. Островського, надзвичайно хочеться допомогти із комп’ютерами цьому закладові, які вже просто непридатні для використання! У багатьох з нас є комп’ютери/ноутбуки, які просто припадають пилом в шафах, бо вже давно придбали нові, а старі – шкода викинути. Тож є чудова нагода зробити хорошу справу і передати їх людям, які дійсно цього потребують, і скажуть вам тисячу слів вдячності! Також у нагоді стануть комп’ютерні аксесуари (мишки, колонки, килимки тощо). І, звичайно, мріялось би все-таки допомогти переклеїти шпалери в малесенькому кабінеті незрячого директора цієї бібліотеки, оскільки дивитися на це важко.
Якщо ви, прочитавши цю публікацію, зрозумієте, що чимось можете допомогти, – напишіть нам на нашу адресу believeinua@gmail.com. Будемо вдячні за будь-яку допомогу та підтримку

Наступний Допис

Попередній Допис

© 2023 Книги, що говорять

Theme by Anders Norén